Wszystkie produkty
-
Blachy aluminiowe
-
Cewka z blachy aluminiowej
-
Okrągła rura aluminiowa
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Blacha ze stali węglowej
-
Aluminiowa rura kwadratowa
-
Cienkie paski aluminiowe
-
Okrągła blacha aluminiowa
-
Rura aluminiowa cewki
-
Aluminiowy drut spawalniczy
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Ostrza nożyc do metalu
słowa kluczowe [ aluminum sheets metal ] mecz 86 produkty.
2024 T3 blachy aluminiowe 4 stopy x 8 stóp polerowane gładkie
| Nazwa produktu: | Arkusze aluminiowe ASTM |
|---|---|
| Stopień: | Płyta aluminiowa serii 5000 |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana Wytłaczana linia włosów Polerowana gładka |
Dostosowane blachy aluminiowe Metal Al Sputtering Target 0,2 mm 7075
| Nazwa produktu: | Faliste blachy aluminiowe |
|---|---|
| Szerokość: | Wymagania klienta 10mm ~ 2500mm 1200mm 500mm-2800mm 600-2000mm |
| Stopień: | 7075 |
Blachy aluminiowe Hairline Blok metalowy 6061 6063 7050 7075 T6 200 mm
| Nazwa produktu: | 1060 arkuszy aluminiowych |
|---|---|
| Stopień: | 1060 |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana Wytłaczana linia włosów Polerowana gładka |
1100 Blachy aluminiowe Blachy tłoczone H18 Pełne twarde 3003 H24
| Nazwa produktu: | Arkusze aluminiowe 0,15 mm |
|---|---|
| Stopień: | Płyta aluminiowa serii 6000 |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana Wytłaczana linia włosów Polerowana gładka |
Wielofunkcyjne blachy aluminiowe 1060 5052 6061 7075 Do samolotów 0,3-430 mm 0,2-200 mm
| Standard: | EN, ASTM, JIS, ASTM/ DIN/ GB/ SUS, ASTM AISI JIS DIN GB |
|---|---|
| Powierzchnia: | Młyn, tłoczony, stiuk, diament itp. |
| Szerokość: | 100-2600mm |
6061 T6 80mm Blachy aluminiowe Powlekany proszkowo metalowy stop serii 6000
| Nazwa produktu: | Blachy aluminiowe powlekane stopem aluminium |
|---|---|
| Gatunek: | 6061 |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana tłoczona linia włosów polerowana gładka |
Anodowane blachy aluminiowe H112 Metal 5A06 do zbiornika ciśnieniowego
| Nazwa produktu: | Blachy aluminiowe do zbiorników ciśnieniowych |
|---|---|
| gatunek: | 5A06 |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana tłoczona linia włosów polerowana gładka |
Walcowane wytłaczane 1060 aluminiowe rolki blachy ISO9001 RoHS
| Stop: | 1060 |
|---|---|
| Hartować: | AL Coil Aluminiowa cewka 1060 Wysoka czystość Rolka z blachy aluminiowej o doskonałej odporności na |
| Grubość: | 0,1 mm-6,5 mm |
5 Series 5A06-O Arkusze aluminiowe Metal Płyta ze stopu aluminium o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie
| Nazwa produktu: | Arkusze aluminiowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie |
|---|---|
| gatunek: | 5A06 |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana tłoczona linia włosów polerowana gładka |
5083 Marine Aluminium Sheets Metal 5052 5054 5086 5754 Gruba płyta aluminiowa
| Nazwa produktu: | Blachy aluminiowe 5083 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana tłoczona linia włosów polerowana gładka |
| Szerokość: | Wymagania klienta 10mm~2500mm 1200mm 500mm-2800mm 600-2000mm |

