Wszystkie produkty
-
Blachy aluminiowe
-
Cewka z blachy aluminiowej
-
Okrągła rura aluminiowa
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Blacha ze stali węglowej
-
Aluminiowa rura kwadratowa
-
Cienkie paski aluminiowe
-
Okrągła blacha aluminiowa
-
Rura aluminiowa cewki
-
Aluminiowy drut spawalniczy
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Ostrza nożyc do metalu
słowa kluczowe [ aluminum sheets metal ] mecz 86 produkty.
0,15 mm do 250 mm blacha ze stopu aluminium 6082 5083 5182 5754 do samochodów
| Nazwa produktu: | Arkusze aluminiowe 0,15 mm |
|---|---|
| Gatunek: | Płyta aluminiowa serii 6000 |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana tłoczona linia włosów polerowana gładka |
Obrabiana cieplnie rolka z anodyzowanego, polerowanego aluminium serii 6000 Al Coil
| stop: | Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | AL Coil Aluminiowa cewka 1060 Wysoka czystość Rolka z blachy aluminiowej o doskonałej odporności na |
| Grubość: | 0,1 mm-6,5 mm |
H32 H34 H111 H116 H321 H112 5083 O Blacha aluminiowa do budowy łodzi
| Nazwa produktu: | Blachy aluminiowe H32 |
|---|---|
| Gatunek: | Płyta aluminiowa serii 5000 |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana tłoczona linia włosów polerowana gładka |
Trade Assurance Blacha aluminiowa 1050 Płyta 5 mm 10 mm
| Nazwa produktu: | 1050 blacha aluminiowa |
|---|---|
| Stopień: | Seria 1000 |
| Grubość: | 0,3-430 mm |
5052 6061 Cewka z blachy aluminiowej 0,1 mm-6,5 mm
| stop: | 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 |
|---|---|
| Aplikacja: | Budowa Budynek Dekoracja Sufit dachowy |
| Rodzaj: | Cewka Rolka Płyta cewki Rolka Cewka Płyta Rolka Arkusz Aluminiowa taśma aluminiowa cewki |
1050 1060 1100 Cienkie paski aluminiowe 5052 6061 Rolka z anodowanej blachy aluminiowej
| stop: | 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 |
|---|---|
| Aplikacja: | Budowa Budynek Dekoracja Sufit dachowy |
| Rodzaj: | Cewka Rolka Płyta cewki Rolka Cewka Płyta Rolka Arkusz Aluminiowa taśma aluminiowa cewki |
0,3 mm - 430 mm Cięcie blachy aluminiowej do Al 2024
| Nazwa produktu: | 2024 blacha aluminiowa |
|---|---|
| Stopień: | Seria 2000 |
| Grubość: | 0,3-430 mm |
1060 AISI Metalowy panel z blachy aluminiowej o grubości 1 mm 3 mm 5 mm 10 mm
| Nazwa produktu: | 1060 blacha aluminiowa |
|---|---|
| Grubość: | 0,25-430 mm |
| Aplikacja: | Przemysł, dekoracja, konstrukcje lotnicze, lotnictwo, budownictwo |
Anodowana blacha aluminiowa 6063 1060 3003 5052 5083 6061 100 mm
| Zakres grubości: | 0,3-0,4-0,5-0,6-0,8-1-1,5-100 mm |
|---|---|
| Szerokość zakresu: | 500-2200 |
| Dostosowywanie: | Można dostosować do wymagań klienta |
ASTM 5005 Aluminiowa blacha wykończeniowa blacha srebrna lub niestandardowy kolor 500 mm
| Stopień: | Seria 5000 |
|---|---|
| Stop lub nie: | Jest stopem |
| Grubość: | 0,30 mm ~ 500 mm |

