Wszystkie produkty
-
Blachy aluminiowe
-
Cewka z blachy aluminiowej
-
Okrągła rura aluminiowa
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Blacha ze stali węglowej
-
Aluminiowa rura kwadratowa
-
Cienkie paski aluminiowe
-
Okrągła blacha aluminiowa
-
Rura aluminiowa cewki
-
Aluminiowy drut spawalniczy
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Ostrza nożyc do metalu
słowa kluczowe [ aluminum sheets metal ] mecz 86 produkty.
6181A 6005A 6022 6011 Blachy aluminiowe Metalowe lusterko samochodowe polerowane
| Nazwa produktu: | 6018A Blacha aluminiowa |
|---|---|
| Gatunek: | 6018A |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana tłoczona linia włosów polerowana gładka |
5182 O Aluminiowe blachy Wytłaczane panele aluminiowe w kratkę
| Nazwa produktu: | 5182 O Blacha aluminiowa |
|---|---|
| Gatunek: | 5182 O |
| Obróbka powierzchniowa: | Błyszczący |
1060 H24 Rolka z blachy aluminiowej 3003 H14 H22 do budowy
| stop: | Seria 1000 |
|---|---|
| Hartować: | H22 H24 H26 H28 H112 |
| Aplikacja: | Budowa Budynek Dekoracja Sufit dachowy |
Cewka aluminiowa powlekana proszkowo z serii 1000 ISO9001 RoHS
| stop: | Seria 1000 |
|---|---|
| Hartować: | O,H12 H14 H16 H18 H19 H22 H24 H26 H28 H112 |
| Grubość: | 0,1 mm-6,5 mm |
Producent blach aluminiowych 1050/1060/1100/3003/5083/5052/6061/6063/7075 Spot
| Nazwa produktu: | Blachy aluminiowe |
|---|---|
| gatunek: | 1050/1060/1100/3003/5083/6061 |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana tłoczona linia włosów polerowana gładka |
1060 Dostosowane blachy aluminiowe Obróbka lustra metalowego 500 mm
| Obróbka powierzchniowa: | Wytłaczane, Wykończenie młyna, Inne, polerowanie młyna |
|---|---|
| Długość: | 500-16000 mm |
| Powierzchnia: | Młyn, tłoczony, stiuk, diament itp. |
3003 O Hartowane blachy aluminiowe 100-2600 mm Anodowana powierzchnia dla przemysłu
| Kolor: | Srebro, złoto, czerń itp. |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysł, dekoracja, konstrukcje lotnicze, lotnictwo, budownictwo |
| Typ: | Płyta, arkusz, arkusz / płyta / panel |
1-12m Długość 3mm Blachy aluminiowe Metal 6016 T4 Mill Bright
| Nazwa produktu: | 6016 T4 Blacha aluminiowa |
|---|---|
| Gatunek: | 6016 T4 |
| Obróbka powierzchniowa: | Skończone |
3003 3004 3105 Aluminiowe blachy lustrzane Metal 0,05 - 200 mm Panel płytowy
| Kolor: | Srebro, złoto, czerń itp. |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-430 mm; 0,2-200 mm; |
| Typ: | Płyta, arkusz, arkusz / płyta / panel |
Blacha aluminiowa ze stopu 1100 Seria 1000 1 mm 3 mm 5 mm
| Nazwa produktu: | Blacha aluminiowa 1100 |
|---|---|
| Stop lub nie: | Jest stopem |
| Grubość: | 0,25-430 mm |

