Wszystkie produkty
-
Blachy aluminiowe
-
Cewka z blachy aluminiowej
-
Okrągła rura aluminiowa
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Blacha ze stali węglowej
-
Aluminiowa rura kwadratowa
-
Cienkie paski aluminiowe
-
Okrągła blacha aluminiowa
-
Rura aluminiowa cewki
-
Aluminiowy drut spawalniczy
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Ostrza nożyc do metalu
słowa kluczowe [ aluminum sheets metal ] mecz 86 produkty.
Seria 6000 T651 AL Cewka aluminiowa walcowana do obróbki cieplnej
| stop: | Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | 1060 Rolka z blachy aluminiowej o wysokiej czystości |
| Grubość: | 0,1 mm-6,5 mm |
Zwykły panel aluminiowy z listwą włosową 98,9% Al Plate 6063 T6
| Nazwa produktu: | 98,9% blach aluminiowych |
|---|---|
| Gatunek: | 6063 T6 |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana tłoczona linia włosów polerowana gładka |
Profesjonalny dostawca 7075 T651 Blacha aluminiowa falista z blachy aluminiowej Ceny blach dachowych
| Nazwa produktu: | Faliste blachy aluminiowe |
|---|---|
| Gatunek: | 7075 |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana tłoczona linia włosów polerowana gładka |
T351-T851 Cewka z blachy aluminiowej samolotu 3105 5052 6061 Wykończenie młyna
| stop: | 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 |
|---|---|
| Aplikacja: | Budowa Budynek Dekoracja Sufit dachowy |
| Rodzaj: | Cewka Rolka Płyta cewki Rolka Cewka Płyta Rolka Arkusz Aluminiowa taśma aluminiowa cewki |
3003 1100 1060 Cewka z blachy aluminiowej Cewka AL GB ASTM-B209
| stop: | 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 |
|---|---|
| Aplikacja: | Budowa Budynek Dekoracja Sufit dachowy |
| Rodzaj: | Cewka Rolka Płyta cewki Rolka Cewka Płyta Rolka Arkusz Aluminiowa taśma aluminiowa cewki |
JIS Carbon Slitting Edge Treatment Blacha stalowa 0,5 mm - 100 mm
| certyfikat: | ISO, ABS, CE itp. |
|---|---|
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
| Stopień: | Q235, Q345, SS400, A36, AH36, AH32itp. |
5052 Anodowana aluminiowa blacha walcowana z blachy aluminiowej
| stop: | 5052 |
|---|---|
| Hartować: | AL Coil Aluminiowa cewka 1060 Wysoka czystość Rolka z blachy aluminiowej o doskonałej odporności na |
| Grubość: | 0,1 mm-6,5 mm |
Utwardzona cewka ze stopu aluminium 5052 ASTM AISI Wysoka wytrzymałość zmęczeniowa
| stop: | 5052 |
|---|---|
| Hartować: | AL Coil Aluminiowa cewka 1060 Wysoka czystość Rolka z blachy aluminiowej o doskonałej odporności na |
| Grubość: | 0,1 mm-6,5 mm |
7075 Aluminiowa blacha wykończeniowa z blachy powlekanej Powierzchnia 200 mm
| Nazwa produktu: | 7075 Aluminium Mill Wykończenie powierzchni Blacha aluminiowa |
|---|---|
| Stopień: | Seria 7000 |
| Grubość: | 0,2-200 mm |
Cewka z blachy aluminiowej serii 3000 ogólnego przeznaczenia ASTM B209 Alloy 3003 H14
| Nazwa produktu: | Cewka AL z odpornością na korozję |
|---|---|
| stop: | 3003 |
| Aplikacja: | Budowa Budynek Dekoracja Sufit dachowy |

