Wszystkie produkty
-
Blachy aluminiowe
-
Cewka z blachy aluminiowej
-
Okrągła rura aluminiowa
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Blacha ze stali węglowej
-
Aluminiowa rura kwadratowa
-
Cienkie paski aluminiowe
-
Okrągła blacha aluminiowa
-
Rura aluminiowa cewki
-
Aluminiowy drut spawalniczy
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Ostrza nożyc do metalu
słowa kluczowe [ aluminum sheets metal ] mecz 86 produkty.
Dostosowany okrągły pręt aluminiowy do wytłaczania 1060 6 mm 8 mm
| Nazwa produktu: | Pręt ze stopu aluminium 1060 |
|---|---|
| Stopień: | Seria 1000 |
| Kształt: | Okrągły kwadrat i dostosowany |
Budownictwo Zgrzewanie z folii aluminiowej Rolka z izolacją cieplną 2mm
| Standard: | ASTM AISI JIS DIN GB, DIN, ASTM, SGS, GB / T3880-2006 |
|---|---|
| Gatunek: | Seria 1000, seria 5,1000-8000, seria 1.3,8 |
| Aplikacja: | Budowa, dekoracja, pokrycia dachowe, rury, naczynia kuchenne; |
Blacha ze stopu architektonicznego 6063 Panel aluminiowy 1 mm 3 mm 5 mm 10 mm Grubość
| Nazwa produktu: | wysokiej jakości blacha aluminiowa 4x8 |
|---|---|
| Stopień: | Seria 6000 |
| Grubość: | 0,2-200 mm |
Arkusze produkcji fabrycznej Ceny blachy dachowej z anodyzowanego aluminium 6061
| Stopień: | Seria 6000 |
|---|---|
| Szerokość: | 10 mm ~ 2500 mm, zgodnie z wymaganiami niestandardowymi |
| Grubość: | 0,2-200 mm |
3003 6061 Metalowa cewka wykończeniowa ze stopu aluminium o grubości 0,1 mm - 6,5 mm
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
|---|---|
| Długość: | 1000-6000 mm |
| Średnica zewnętrzna cewki: | 1000-2000 mm |
0,1 - 3 mm Standard 5052 Aluminiowa lustrzana polerowana blacha
| Stopień: | Seria 5000 |
|---|---|
| Stop lub nie: | Jest stopem |
| Szerokość: | 10 mm ~ 2500 mm, zgodnie z wymaganiami niestandardowymi |

