Wszystkie produkty
-
Blachy aluminiowe
-
Cewka z blachy aluminiowej
-
Okrągła rura aluminiowa
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Blacha ze stali węglowej
-
Aluminiowa rura kwadratowa
-
Cienkie paski aluminiowe
-
Okrągła blacha aluminiowa
-
Rura aluminiowa cewki
-
Aluminiowy drut spawalniczy
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Ostrza nożyc do metalu
słowa kluczowe [ aluminum sheets metal ] mecz 86 produkty.
Marine Grade 5000 Series 5083 Blacha aluminiowa Płyta aluminiowa do użytku na łodzi
| Stopień: | 5083 |
|---|---|
| Szerokość: | 10 mm ~ 2500 mm, zgodnie z wymaganiami niestandardowymi |
| Aplikacja: | Przemysł, dekoracja, konstrukcje lotnicze, budownictwo |
99% Czystość Cewka z blachy aluminiowej 1100 Cewka z taśmy aluminiowej
| stop: | 1100 |
|---|---|
| Powierzchnia: | Światło jest płaskie i równe |
| Rodzaj: | Cewka Rolka Płyta cewki Rolka Cewka Płyta Rolka Arkusz Aluminiowa taśma aluminiowa cewki |
1100 Cewka aluminiowa walcowana 2 mm 3 mm
| stop: | 1100 |
|---|---|
| Powierzchnia: | Światło jest płaskie i równe |
| Rodzaj: | Cewka Rolka Płyta cewki Rolka Cewka Płyta Rolka Arkusz Aluminiowa taśma aluminiowa cewki |
3003 Aluminiowa cewka do obróbki lustrzanej ASTM AISI JIS DIN GB ASTM-B209 6,5 mm
| Standard: | ASTM AISI JIS DIN GB ASTM-B209 |
|---|---|
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
99% czystości aluminiowe cewki taśmowe 1100
| stop: | 1100 |
|---|---|
| Powierzchnia: | Światło jest płaskie i równe |
| Rodzaj: | Cewka Rolka Płyta cewki Rolka Cewka Płyta Rolka Arkusz Aluminiowa taśma aluminiowa cewki |
6000 Seria 7000 Cienkie paski aluminiowe Falista aluminiowa taśma metalowa
| Nazwa produktu: | Blacha aluminiowa |
|---|---|
| Gatunek: | Aluminium 6063 6061 5005 5052 7075 |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana tłoczona linia włosów polerowana gładka |
Walcowana wytłaczana 99% aluminiowa cewka rolkowa 1100 T351-T851
| stop: | 1100 |
|---|---|
| Rodzaj: | Cewka Rolka Płyta cewki Rolka Cewka Płyta Rolka Arkusz Aluminiowa taśma aluminiowa cewki |
| Technologia: | Walcowane i wytłaczane |
Walcowane 99% cienkie aluminiowe paski Malowana proszkowo 1100 aluminiowa cewka
| stop: | 1100 |
|---|---|
| Rodzaj: | Cewka Rolka Płyta cewki Rolka Cewka Płyta Rolka Arkusz Aluminiowa taśma aluminiowa cewki |
| Technologia: | Walcowane i wytłaczane |
Grubość 4 mm Cewka ze stopu aluminium H12 3003 3004 3005 Cewka aluminiowa
| stop: | 1050 |
|---|---|
| Grubość: | 0,1 mm-6,5 mm |
| Aplikacja: | Budowa Budynek Dekoracja Sufit dachowy |
Okrągłe rury aluminiowe serii 1000 1060 Srebro anodowane 250 mm
| Nazwa produktu: | Aluminiowa okrągła rura |
|---|---|
| Stop lub nie: | Jest stopem |
| Standard: | ASTM, GB, JIS, BS, API |

