Wszystkie produkty
-
Blachy aluminiowe
-
Cewka z blachy aluminiowej
-
Okrągła rura aluminiowa
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Blacha ze stali węglowej
-
Aluminiowa rura kwadratowa
-
Cienkie paski aluminiowe
-
Okrągła blacha aluminiowa
-
Rura aluminiowa cewki
-
Aluminiowy drut spawalniczy
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Ostrza nożyc do metalu
słowa kluczowe [ aluminum sheets metal ] mecz 86 produkty.
Powlekana zwykła blacha aluminiowa 6111 1 mm blacha ze stopu
| Nazwa produktu: | 6111 Blacha aluminiowa |
|---|---|
| Gatunek: | 6111 |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana tłoczona linia włosów polerowana gładka |
99,5% Czystość Rolka blachy aluminiowej 1050 Anodowana cewka ze stopu aluminium
| stop: | 1050 |
|---|---|
| Grubość: | 0,1 mm-6,5 mm |
| Aplikacja: | Budowa Budynek Dekoracja Sufit dachowy |
Polerowana blacha aluminiowa 7050 Metal 3mm 5mm 10mm Dostosowane
| Stopień: | Seria 7000 |
|---|---|
| Stop lub nie: | Jest stopem |
| Grubość: | 0,30 mm ~ 500 mm |
Polerowana na lustro blacha aluminiowa 3003 o grubości 0,1 - 3 mm
| Stopień: | Seria 3000 |
|---|---|
| Grubość: | 0,10 mm ~ 500 mm |
| Kolor: | Srebrzysty, Kolor / srebrny, Biały |
Powlekana kolorem 3104 5182 Al Cewka ASTM 0,26 mm Rolka z blachy aluminiowej
| stop: | 3104 5182 |
|---|---|
| Rodzaj: | Cewka Rolka Płyta cewki Rolka Cewka Płyta Rolka Arkusz Aluminiowa taśma aluminiowa cewki |
| Technologia: | Walcowane i wytłaczane |
5000 Series EN Aluminiowe blachy metalowe Arkusze 0,1-5 mm Długość 500-16000 mm
| Typ: | Płyta, arkusz, arkusz / płyta / panel |
|---|---|
| Powłoka: | PVDF, PE, anodowane itp. |
| Stosowanie: | Dekoracja, budownictwo, przemysł itp. |
Anodowane metalowe płyty ze stopu aluminium do zastosowań przemysłowych 0,3-430 mm 0,2-200 mm
| Kolor: | Srebro, złoto, czerń itp. |
|---|---|
| Grubość: | 0,05-200 mm |
| Stosowanie: | Dekoracja, budownictwo, przemysł itp. |
5083 O Arkusze ze stopu aluminium Temper Metallic Mill Finish Szerokość 100-2600 mm
| Obróbka powierzchniowa: | Wytłaczane, Wykończenie młyna, Inne, polerowanie młyna |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysł, dekoracja, konstrukcje lotnicze, lotnictwo, budownictwo |
| Leczenie: | Wykończenie młyna, anodowane, szczotkowane itp. |
Szczotkowane płyty ze stopu aluminium 0,3-430 mm Grubość 0,2-200 mm Wytłaczana obróbka powierzchni
| Materiał: | aluminium |
|---|---|
| Powierzchnia: | Młyn, tłoczony, stiuk, diament itp. |
| stop: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 6061 itd. |
Blacha aluminiowa klasy 7075, polerowana, o grubości 0,2 mm-200 mm
| Nazwa produktu: | 7075 Blachy aluminiowe |
|---|---|
| Gatunek: | 7075 |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana tłoczona linia włosów polerowana gładka |

