Wszystkie produkty
-
Blachy aluminiowe
-
Cewka z blachy aluminiowej
-
Okrągła rura aluminiowa
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Blacha ze stali węglowej
-
Aluminiowa rura kwadratowa
-
Cienkie paski aluminiowe
-
Okrągła blacha aluminiowa
-
Rura aluminiowa cewki
-
Aluminiowy drut spawalniczy
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Odporna na zużycie płyta stalowa
-
Cewka ze stali ocynkowanej
-
Ostrza nożyc do metalu
słowa kluczowe [ aluminum sheets metal ] mecz 86 produkty.
Wytłaczana rolka z blachy aluminiowej Cewka ze stopu metalu Dostosowane 1000 - 2000 mm
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekane, tłoczone, anodowane |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
ASTM Aluminiowe płyty metalowe Specjalizowane w budownictwie o grubości 0,5 mm
| Leczenie: | Wykończenie młyna, anodowane, szczotkowane itp. |
|---|---|
| Stosowanie: | Dekoracja, budownictwo, przemysł itp. |
| Długość: | 500-16000 mm |
5A06 H112 Arkusze ze stopu aluminium ASTM / DIN / GB / SUS Używane w przemyśle lekkim
| Grubość: | 0,05-200 mm |
|---|---|
| Standard: | EN, ASTM, JIS, ASTM/ DIN/ GB/ SUS, ASTM AISI JIS DIN GB |
| stop: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 6061 itd. |
ASTM AISI 5052 Aluminiowa cewka z blachy wytłaczanej o szerokości 3 mm-2600 mm
| stop: | 5052 |
|---|---|
| Hartować: | AL Coil Aluminiowa cewka 1060 Wysoka czystość Rolka z blachy aluminiowej o doskonałej odporności na |
| Grubość: | 0,1 mm-6,5 mm |
Cewka aluminiowa o średniej twardości 1050 1100 3003 5052 Walcowana na zimno
| stop: | Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | AL Coil Aluminiowa cewka 1060 Wysoka czystość Rolka z blachy aluminiowej o doskonałej odporności na |
| Grubość: | 0,1 mm-6,5 mm |
Poddana obróbce cieplnej aluminiowa rolka cewki serii 6000 H12 H14 H16 3 mm-2600 mm szerokości
| stop: | Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | AL Coil Aluminiowa cewka 1060 Wysoka czystość Rolka z blachy aluminiowej o doskonałej odporności na |
| Grubość: | 0,1 mm-6,5 mm |
Obróbka cieplna cewki aluminiowej serii 6000 Aluminiowa cewka o grubości 0,1 mm-6,5 mm
| stop: | Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | AL Coil Aluminiowa cewka 1060 Wysoka czystość Rolka z blachy aluminiowej o doskonałej odporności na |
| Grubość: | 0,1 mm-6,5 mm |
Blachy aluminiowe 5083 H116 ASTM B209 4x6 Blacha aluminiowa 3 4 Płyta aluminiowa 0,1 mm-260 mm
| Nazwa produktu: | Blachy aluminiowe ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | Płyta aluminiowa serii 5000 |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana tłoczona linia włosów polerowana gładka |
0,3 mm 0,4 mm 0,5 mm Gruba blacha aluminiowa Wykończenie walcarki 1100 3003 3004 3105
| stop: | Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | AL Coil Aluminiowa cewka 1060 Wysoka czystość Rolka z blachy aluminiowej o doskonałej odporności na |
| Grubość: | 0,1 mm-6,5 mm |
3000 Series 3003 H6 Tłoczona aluminiowa cewka stiukowa do dekoracji dachów
| stop: | Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | AL Coil Aluminiowa cewka 1060 Wysoka czystość Rolka z blachy aluminiowej o doskonałej odporności na |
| Grubość: | 0,1 mm-6,5 mm |

